Czym jest Ścieżka Aktywności?

Witaj na Ścieżce Aktywności!

Już sam fakt, że zabrnąłeś tak daleko świadczy o tym, że zależy Ci na tym, aby zmienić – lub przynajmniej spróbować zmienić – coś w kwestii swojej aktywności fizycznej.

Tworząc platformę Lifesfit chcieliśmy zbudować narzędzie, z którego sami chcielibyśmy korzystać. Takie, które pomogłoby nam i innym użytkownikom  w zorganizowaniu i zaplanowaniu zdrowszego stylu życia.

Mamy świadomość, że narzędzie to jedno, a porady dotyczące jak najefektywniejszego korzystania z tego narzędzia – to drugie. Dlatego też, chcąc zaprosić naszych użytkowników do podróży do lepszego zdrowia i towarzyszyć im w niej do samego końca, postanowiliśmy uruchomić tzw. „ścieżki zdrowia”, będące swoistymi trasami zawierającymi najistotniejsze informacje, dzięki którym korzystanie z Lifesfit stanie się jeszcze wydajniejsze i świadome.

Ścieżka Aktywności to przede wszystkim informacje na temat aktywności fizycznej, porady dotyczące odpowiedniego dobrania rodzaju i intensywności ruchu oraz ćwiczenia i zalecenia. Oprócz tego znajdziesz tu również sporą dawkę wiedzy, która nie tylko pomoże Ci bardziej świadomie korzystać z naszej platformy, ale także pozwoli spojrzeć szerzej na kwestię Twojej aktywności fizycznej i jej skutków dla Twojego zdrowia.

Co znajdziesz na Ścieżce Aktywności?

  • Artykuły dotyczące aktywnościArtykuły dotyczące szeroko pojętej aktywności fizycznej oraz wpływu ruchu na stan organizmu.
  • Słownik potrzebnych pojęćInnymi słowy – wyjaśnienie groźnie brzmiących terminów, na dźwięk których nie raz włos jeżył się na karku.
  • Przydatne poradyJak ćwiczyć z głową? Rady dotyczące fitness, siłowni, a także każdej innej formy ćwiczeń i ruchu.
  • Przykłady ćwiczeń i treningówPropozycje sesji ćwiczeniowych przygotowanych m.in. przez naszych specjalistów.
  • Instrukcje wdrażania (na Lifesfit)Dzięki nim dowiesz się jak użyć tego, o czym tu czytasz, w konfiguracji i codziennym korzystaniu z Lifesfit
  • Inspiracje i motywacjęPomysły i triki na budowanie zdrowego stylu życia oraz wyzwania i konkursy wspierające Twoje działania.